Sanayi Tipi Yorgan Yıkama Makinası

Sanayi Tipi Yorgan Yıkama Makinası PAK Makina‘da. Sanayi tipi yorgan yıkama makinası halı yıkama firmaları tarafından sıkça kullanılan makinalardan birisidir. Bu makinaların yaygınlaşmasındaki sebeplerden birisi de ev tipi çamaşır makinelerinde yıkanamayacak kadar büyük yorganların evlerde yerini almasıdır.

Evlerinde yorganlarını yıkama imkanı bulamayan müşterilerin ilk adresi halı yıkamacıları olmaktadır. Halı yıkamacılar tarafından kullanılan yorgan yıkama makinası ile hem yorganlar hem de battaniyeler temiz bir şekilde yıkanarak müşterilere teslim edilmektedir.

Sanayi Tipi Yorgan Yıkama Makinası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sanayi tipi yorgan yıkama makinaları alınırken aşağıdaki kriterlere göre değerlendirilmelidir.

  • Motor Gücü: Makinanın kaç hp olduğu önemlidir.
  • Motor Devri: Dakikada kaç devir yaptığı. Kuruluk oranını belirleme açısından önemlidir.
  • Kapasite: Kilogram olarak kapasite ne kadar fazlaysa o kadar çok yorgan yıkanabilir.
  • Tambur Devri: Dakikada kaç devir.
  • İç Tambur Çapı: Kaç milimetre olduğu.
  • İç Tambur Genişliği
  • Dış Tambur Çapı
  • Dış Tambur Genişliği

Battaniye ve yorgan yıkama makinası sadece bu ürünlerin değil aynı zamanda yolluk, paspas, kilim gibi küçük malzemelerin yıkanmasında da kullanılmaktadır. Yani bu makinalar kilim yıkama makinesi olarak da kullanılabilir.

Endüstriyel Yorgan Yıkama Makinası Fiyatları

Yorgan Yıkama Makinası

Battaniye ve Yorgan Yıkama Makinası

Sitemizde Safran Makina tarafından üretilen BY 4000 model Battaniye ve Yorgan Yıkama makinası bulunmaktadır. Bu makinalar 380 V sanayi elektriği ile çalışmaktadır. Kullanılan deterjan ve su tüketimi konularında son derece tasarruflu makinalardır. Tek seferde yıkanacak olan 4 adet battaniyenin 20 dakikalık yıkama süresince harcayacağı elektrik, su ,deterjan maliyeti çok düşük tutardadır. Düşük maliyetle çalışması, periyodik bakım gerektirmediğinden dolayı son derece az olan bakım maliyetleri, yapılacak işle karşılaştırıldığında işletmeler için son derece getirisi olacak makinelerdir.

BY 4000 battaniye ve yorgan yıkama makinaları yıllık bakım maliyeti olmayan, bina altlarında dahi rahatlıkla kullanılabilecek derecede sessiz makinalardır.

BY 4000 battaniye ve yorgan yıkama makinesi 40 kg yıkama kapasitesine sahiptir. Tek seferde 3-4 adet çift kişilik battaniye yada 2-3 adet yorganı yıkayabilmektedir.

Battaniye ve yorgan yıkama makinesi iç tamburu Safran Makina özel imalatı olan ve dünyada emsali olmayan rotasyon plastikten imal edilmiştir; bu sayede tül perde gibi en hassas ürünlere dahi zarar vermeden yıkama işlemini yapabilmektedir.

Battaniye ve yorgan yıkama makineleri kullanımı son derece kolay olduğundan ustalık gerektirmez. Deterjan ve su battaniye ve yorgan yıkama makinesi arka tarafında bulunan su girişindeki kısımdan yada makinenin yan tarafında bulunan seviye gösterge kısmından kontrol edilerek doldurulur ve yıkanacak olan eşyalar yorgan ve battaniye yıkama makinası içerisine konulur. Kontrol panelinde bulunan yıkama süresi zaman ayarı istenilen zamana ayarlanır ve start düğmesine basılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıklayın
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba ben Barış. Size nasıl yardımcı olabilirim. (Hello I am Baris. Need help? )