Halı Koltuk Yıkama Makinesi

Halı koltuk yıkama makinesi, Koltuk yıkama makinası fiyatları, En iyi koltuk yıkama makinası, Koltuk temizleme makinesi gibi aramalar yaparak bu sayfaya geldiğinize göre amacınız Profesyonel halı ve koltuk temizlemede kullanabileceğiniz bir makina bulmak olmalı. Bizler bu konuda size yardımcı olabiliriz. Aşağıda tavsiye ettiğimiz ürünü görebilirsiniz. Safran Anafor 12-17 Pro modeli. Bu model hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz: 

Yeni

Koltuk Yıkama Makinası, Yerinde Koltuk, Perde, Halı Yıkama Makinaları

Yerinde Koltuk Yıkama Makinası Anafor 9/15

Profesyonel Tip Yıkama Özellikli Süpürücüler

Yıkama Özellikli Profesyonel Koltuk Yıkama Makinası

Koltuk Yıkama Makinası, Yerinde Koltuk, Perde, Halı Yıkama Makinaları

Koltuk Yıkama Makinası Safran Anafor 12/17 PRO

Koltuk Yıkama Makinası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ? sorusuna vakum gücü ve kuruluk oranı yüksek, taşınabilirliği kolay olan, sağlam ve uzun ömürlü olmaldır şeklinde cevap verilebilir.Öncelikle bu model bir buharlı koltuk yıkama makinesi değildir. Bu makina suyu 40 dereceye kadar ısıtarak temizlik yapılmasını sağlar. Sıcak suyla temizlendiğinde kirlerin daha çabuk çıktığı görülmüştür. 

Bu makina ev tipi koltuk yıkama makinası olarak da kullanabilir, ancak daha çok profesyonel koltuk yıkama makinası olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni ev tipi koltuk yıkama makinalarına göre vakum gücü ve ağırlığının biraz daha fazla olması söylenebilir. 

Safran Anafor 12 17 PRO bir koltuk halı yıkama makinesi olarak tanımlanmaktadır. Bu makina ile cami, yurt, cemevi, kafe gibi yerlerin halıları da yıkanabilir. Bunun için alüminyum halı yıkama aparatı almak gereklidir. Buharlı halı yıkama makinesi modellerimiz de vardır ancak bu makinada buhar yoktur. Anafor koltuk yıkama makinesi yada diğer bir deyişle Safran koltuk yıkama makinası tamamen yerli üretim bir makinadır.

Koltuk yıkama makinaları farklı markalarla piyasada bulunmaktadır. Örneğin: İhlas koltuk yıkama makinesi, Star koltuk yıkama makinası, Fakir koltuk yıkama makinesi, Fantom koltuk yıkama makinesi, Karcher koltuk yıkama makinesi, Arçelik, Rowenta, Philips, Aura koltuk yıkama makinası…gibi. 

Sanayi tipi koltuk yıkama makinesi makinesi olan Anafor 12 17 PRO modeli 5500 TL + KDV ‘den satışa sunulmuştur. Koltuk ve halı yıkama makinası olarak iki işi birden yapan bu makina için bu fiyat yüksek değildir. Halı koltuk yıkama makinası fiyatları incelendiğinde bu durum gayet kolaylıkla anlaşılabilir.

Anafor aynı zamanda bir kanepe yıkama makinası ve yatak yıkama makinesi olarak da düşünülebilir. Hatta bazı kullanıcılar tarafından koltuk silme makinesi olarak da adlandırılmaktadır.
Yerinde halı yıkama makinası olan makinamız ile yerinde halı yıkama yaparak güzel kazançlar elde edebilirsiniz. İkinci el koltuk yıkama makinası sahibinden gibi sitelerde de bulunmaktadır. Forumlarda ve sosyal medyada makinamızla ilgili yorum ve görüşleri bulabilmeniz mümkündür.
Anafor 2400 Watt vakumlu koltuk yıkama makinesi, termostat kontrollü ve egzoz motorludur. Koltuk yıkama makina fiyatları da makinanın gücüne ve kuruluk oranına göre belirlenmektedir. Koltuk yıkama makinesi ev tipi de olsa endüstriyel de olsa önemli olan makinanın sağlamlığı ve teknik özellikleridir.
Sanayi tipi koltuk yıkama makinası fiyatları ve Halı ve koltuk yıkama makinesi fiyatları değişkendir. Koltuk yıkama işi yapanların da hizmet ücretleri zamanla değişmektedir. Kullanılan yakıt ve deterjan fiyatlarındaki değişiklikler, ekonomik gerekçeler hizmet ve makina fiyatlarını etkilemektedir.
Fiyat Karşılaştırma siteleri kullanılarak Karcher pro puzzi 400 halı yıkama makinesi, Fantom promax 800cm2 koltuk ve hali yikama makinasi gibi modellerle de makinamızı karşılatırabilirsiniz. Cleanvac koltuk yıkama makinesi yada karcher se 6100 sessiz halı ve koltuk yıkama makinesi araması yaparak fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Koltuk yıkama makinası profesyonel bir makinadır ve dikkatle seçilmelidir. Halı kanepe yıkama makinası olarak kullanıldığı durumlarda verilen hizmetin kalitesi müşteri sayısını da doğrudan etkilemektedir. Koltuk yıkama vakum makinası ile birlikte kullandığında tam bir kuruluk sağlar ve bu da müşterilerinizin sizi tavsiye etmesini sağlar.

Halı yıkama makinesiyle koltuk yıkama yapılabilir mi evet ama tam bir temizlik olmamış olur. Koltuk yıkama işi için özel üretilen deterjan ve dezenfektanlar kullanılarak güzel bir temizlik yapılır. Koltuk yıkama ve kurutma makinesi bir arada değildir, tam bir kurutma isteniyorsa örneğin ıslak kuru 3 motorlu vakum makinası alınabilir. Kiralık koltuk yıkama makinası ile de iş yapanlar bulunmaktadır.
Anafor pratik, profesyonel, köpüklü, tetikli, vakum motorlu halı yıkama makinesi ve koltuk yıkama makinasıdır. Bu makina ile çekyak ve taksi koltukları da yıkanabilmektedir. Oto koltukları, tavanları, perdeler ve tüller yıkanabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıklayın
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba ben Barış. Size nasıl yardımcı olabilirim. (Hello I am Baris. Need help? )