Koltuk Yıkama İşi Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Koltuk Yıkama İşi Nasıl Yapılır ? Koltuk Yıkama İşine Nasıl Girilir? Nelere Dikkat Edilmelidir? Part Time Koltuk Yıkama Yapılabilir mi? Koltuk Yıkama Kazancı ne kadar ? gibi sorulara cevap vermeye çalıştığımız koltuk yıkama iş fikri ile ilgili bu yazımızın içeriği aşağıdaki gibidir:

İçindekiler

Koltuk yıkama kazancı ne kadar?, Koltuk yıkama makinası tavsiyesi yapar mısınız?, Koltuk yıkama işinden kar elde edebilir miyim?, Temizlik sektöründe devamlılığı sağlayabilir miyim?

CEVAP: Koltuk yıkama işine başlayabilmek için fazla bir bütçe ayırmanıza gerek yok. Sadece bir koltuk yıkama makinası ve deterjan ve suyla bu işe başlayabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Makinası Tavsiyelerimiz

Koltuk Yıkama Makinası, Yerinde Koltuk, Perde, Halı Yıkama Makinaları

Koltuk Yıkama Makinası Safran Anafor 12/17 Pro Fiyatları

İndirim!

Profesyonel Tip Yıkama Özellikli Süpürücüler

Yıkama Özellikli Yarı Profesyonel Koltuk Yıkama Makinası

3.500,00  2.750,00  + KDV
Yeni

Koltuk Yıkama Makinası, Yerinde Koltuk, Perde, Halı Yıkama Makinaları

Yerinde Koltuk Yıkama Makinası Anafor 9/15

Temizlik yaparken kullanmanız gereken su, elektrik gibi giderler evinize gittiğiniz müşterinize aittir, bu giderleri de çıkartınca kullandığınız deterjandan ve yol giderinden başka bir gideriniz yoktur desek doğru olur. Koltuk yıkama sektöründe uygulayacağınız fiyat politikası önemlidir, bu sizin kazancınızı belirleyecektir. Açıkcası koltuk yıkama işi yapan müşterilerimiz kazançlarından memnun olduklarını söylemektedirler.

Sektörde kalıcı olmak için her işte olduğu gibi koltuk yıkama işinde de öncelikle yaptığınız işi sevmelisiniz. Kaliteli temizlik işlemi sunmalısınız, Dijital reklamlara önem vermeli, sosyal medyayı aktif kullanmalı ve tabi temizliğini yapmış olduğunuz müşterilerinizden gelen olumlu referanslarla yeni müşteriler bulmalısınız. Dijital reklamcılık ve sosyal medya konularında firmamız size her türlü desteği vermektedir.

Yerinde koltuk yıkama işini bayanlar da yapabilir mi? Bu işi yapan bayan müşterileriniz var mı?

CEVAP: Koltuk yıkama işini yapan bayan müşteri sayımız daha fazladır. Sitemizde de satılan Anafor koltuk ve halı yıkama makinasının ergonomik tasarımı ve kolay kullanımı bulunmaktadır. Bu sayede Anafor koltuk yıkama makinası fazla yer kaplamaz ve 29 kg’lık ağırlığıyla kolay taşınabilir. Ayrıca 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde dar alanlarda dahi rahat hareket etme kabiliyetine sahiptir.

Koltuk yıkama makinası ile yıkanan koltuklarda, yıkama işleminden sonraki kuruluk durumu nedir?

CEVAP: Koltuk ve halı yıkama makinası Anafor 12/16 egzozlu tip çıkışlı, seri bağlantılı İtalyan yapımı çift fanlı motorlara sahiptir. Yüksek emiş basıncı ve yüksek vakum gücü bulunmaktadır. Vakumlama yaptıktan sonra koltuklarda su bırakmaz %95 e kadar temizler, tabi ki koltuklar nemli olduğundan dolayı yarım gün odanın havalandırılması gereklidir.

Anafor Halı ve Koltuk yıkama makinasını neden tercih etmeliyim? 

CEVAP: Öncelikle makinamızın neredeyse bütün parçaları kendi fabrikamızda, yerli malı olarak üretilmektedir ve yedek parça gereksinimlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda rahatlıkla temin edebilirsiniz.

2800 watt gücündeki vakum motorları sayesinde uygulama yaptığınız alanda yüksek emiş sağladığından temizlik sonrasında kuruluk oranı yüksek olmaktadır.

Temizlik esnasında şeffaf kirli su tankı cam kapağı sayesinde yapılan temizliği anında gözlemleyebilirsiniz ki bu özelliği çok tavsiye almanızı sağlayacaktır.

Çok kolay su boşaltma sistemi vardır.

360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde dar alanlarda rahat hareket etme kabiliyetine sahiptir.

Ergonomik tasarımı sayesinde çok yer kaplamaz ve 29 kg.lık ağırlığıyla kolay taşınabilmektedir.

Isıtma rezistansı sayesinde suyu 40° kadar ısıtmaktadır böylelikle hem deterjanın etkisi artmakta hem de kir daha çabuk çözülmektedir.

Anafor Koltuk yıkama makinasının kullanım alanları nelerdir? 

CEVAP: Yerinde Halı, Koltuk, Yatak vb. yıkama işlemi yapılmaktadır.

Zemini halı kaplı olan Otel, Salon, Camii gibi alanlarda halıları yerinden kaldırmadan yıkama işlemi yapılması gereken yerlerde kullanılabilmektedir.

Safran Anafor Koltuk yıkama makinası fiyatları, taksit seçenekleri, ödeme şekilleri nelerdir?

Koltuk yıkama makinası fiyatları makinada bulunan özelliklere göre değişmektedir. Örneğin vakum gücü fazla olan bir koltuk yıkama makinası daha pahalıdır. Aynı şekilde ısıtma özelliği olan veya halı yıkama yapabilen makinaların fiyatları da değişmektedir. Koltuk yıkama makinası taksit seçenekleri bulunmaktadır. Peşin fiyatına 2,3,4,6 taksit yapmaktayız. 12 Taksite kadar yapabiliriz. Ödeme şekilleri peşin yada kredi kartıyla olmaktadır. Peşin ödemelerde seçilen makinalara göre ekstra indirim de yapılabilmektedir.

 

 1. Pingback: Cafer Selamet

 2. Alex diyor ki:

  hello there and thank you for your information – I’ve certainly
  picked up something new from right here. I did however expertise several technical issues
  using this web site, as I experienced to reload the site a lot of times previous to I could get it to load properly.

  I had been wondering if your machines are OK?

  Not that I’m complaining, but i want to clean sofas. sofa cleaning machines must be very powerful. will i be able to clean armchair, sofa, couch canape also carpet with this machine. please inform me. thank you

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıklayın
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba ben Barış. Size nasıl yardımcı olabilirim. (Hello I am Baris. Need help? )