Halı Sıkma Makinası Fiyatları, Taksit Seçenekleri

Halı sıkma makinası fiyatları ve taksit seçenekleri hakkında olan bu yazımızda öncelikle sitemizde olan halı sıkma makinalarının fiyatlarını vermek istiyoruz. Satışını yaptığımız makinalar ve fiyatları şu şekildedir :

Halı sıkma makinaları, halı yıkamacılar tarafından kullanılan makinalardandır. Bu makinalar olmadan otomatik halı yıkama makinasında yıkanan halının kurutulması çok zordur. Halı sıkma makinaları yıkanan halıların büyük oranda kurumasını sağlamaktadır. Dakika 1400 devire kadar dönerek halıları, kilimleri, yolluk ve paspasları kurutur. Büyük oranda kuruyan halılar istenirse tam olarak ve hızlı bir şekilde kuruması için halı kurutma makinalarına alınabilir. Özel olarak tasarlanmış odalarda bulunan halı kurutma makinalarının karşılarına halı askılıklarına asılarak halılar kurutulmuş olur.

Halı sıkma makinesi fiyatları, makinaların teknik özelliklerine, makinaların tambur boylarına ve tambur çaplarına göre değişkenlik gösterir. Örneğin 270 cm tambur uzunluğu olan bir halı sıkma makinasıyla 430 cm uzunluğu olan bir makina aynı fiyat değildir. Halı sıkma makinaların tambur uzunlukları 230, 270, 320, 430 cm olarak değişmektedir. Tambur çapları da 40 ve 50 cm olarak değişmektedir.

https://www.pakmakina.com/p/koruklu-hali-sikma-makinasi-fiyatlari-cesitleri/
Körüklü Halı Sıkma Makinası, Fiyatları ve Çeşitleri

Fiyatları etkileyen bir diğer unsur makinaların körüklü mü yoksa tekerlekli mi olduğudur. Körüklü halı sıkma makinası fiyatları ile tekerlekli halı sıkma makinası fiyatları aynı değildir. Körüklü bir halı sıkma makinası, tekerlekli makinalara göre daha sessiz ve titreşimsiz çalışır. Bu makinaların dezavantajı yerlerinin değiştirilememesidir. Tekerlekli halı sıkma makinalarında ise tekerleklerin çabuk yıpranma durumları olabilir. Aynı zamanda tekerlekli makina daha sonra körüklüye de çevrilebilir.

Halı sıkma makinası fiyatları ve taksit seçenekleri

Halı sıkma makinaları fiyatlarını sitemizden bulabilirsiniz. Dilerseniz makinaları kredi kartınızla taksitle de alabilirsiniz. Bunun için sipariş vermeden önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Halı sıkma makinesi diğer adıyla Santrifüj Halı Sıkma Makinası fiyatlarını etkileyen özellikler şunlardır:

Makinanın Voltajı: Halı sıkma makineleri genellikle 380 Voltla çalışmaktadır. 220 Volt halı sıkma makinası da bulunmaktadır ancak bu makinalar daha küçük modellerdir. Yani paspas, yolluk sıkmak için kullanılan modellerdir. Büyük makinalarda 380 Volt gerekmektedir.

Motor Gücü: Üretimini yaptığımız halı sıkma makinelerimizin güçleri 4 Hp (Beygir) ile 15 Hp arasında değişmektedir. Makinalar büyüdükçe motor güçleri de artmaktadır.

İç Tambur Boyu: Makinalarımız boyları 120 cm ile 430 cm arasında değişmektedir. Ortadoğu ülkeleri daha çok 400 cm üzerinde makinaları tercih ederken, küçük evlerin bulunduğu bölgelerde 270 cm lik makinalar tercih edilmektedir. Halı sıkma makinası tamburu önemli bir özelliktir.

İç Tambur Çapı: 32 cm ile 50 cm arasında değişen boyutlarda iç tambur çapına sahip makinalarımız bulunmaktadır.

Tambur Devri: Makinalarımızın devirleri (dönüş hızları) dakikada 1000 devirle 1400 devir arasında değişmektedir. (1000 d/dk – 1400 d/dk)

Ayak Sistemi: Makinalarımız körüklü ve tekerlekli olarak üretilmektedir.

Makina Ağırlığı: Makinaların ağırlıkları 900 kg a kadar ulaşmaktadır. Makinaların ağır olması daha kaliteli malzeme, kalın sac kullanıldığını göstermektedir.

Halı sıkma makinası ikinci el ve sıfır fiyatlarında en ekonomik fiyatlar ve uygun ödeme koşulları Pak Makina’da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıklayın
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba ben Barış. Size nasıl yardımcı olabilirim. (Hello I am Baris. Need help? )