Anafor koltuk yıkama makinası

Anafor koltuk yıkama makinası PAK Makina’da. Safran Anafor 12/16 Koltuk yıkama makinaları en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla birlikte sitemizde. Koltuk yıkama firmaları tarafından en çok kullanılan makinalardan birisi olan, hatta en çok kullanılan makina olan Safran Anafor 12/16 fiyatları ve diğer bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Anafor Koltuk Yıkama Makinası egzozlu motora sahiptir. 1200 Watt * 2 = 2800 Watt gücündedir. Isıtma gücü 1900 Watt’tır. Ayrıca termik korumalı rezistansı bulunmaktadır. 48-54 Watt gücünde su pompası bulunan makinamız 12 litre temiz su, 16 litre kirli su kapasitesine sahiptir. 35 kg ağırlığında olan makina 40*64*70 cm boyutlarındadır. Makinayı almanız durumunda aşağıdaki ürünler de makinayla birlikte gelmektedir:

 • Polikarbon Koltuk yıkama aparatı
 • 2,5 m emiş hortumu
 • Emiş hortumuna entegre su püskürtme hortumu

Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama Makinaları nasıl kullanılmalıdır?

Anafor model makinamız, evlerde, otellerde, okullarda, hastanelerde, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde ve ofislerde endüstriyel ve ticari mekanlarda tekstil kaplı yüzeylerin yıkanarak temizlenmesinde kullanılır.

Su ve deterjandan etkilenebilecek tekstil yüzeylerin olabileceği düşünülerek yıkamaya başlamadan önce göz önünde olmayan
küçük bir alanı yıkayarak kontrol edilmesi iyi olacaktır.

Bu makine sadece tasarlanmış olduğu amaç doğrultusunda kullanılmalıdır. Başka amaçlar için kullanılması tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Makina, patlayıcı ve yanıcı maddelerin (benzin, tiner, fuel oil, eritici sıvılar gibi) saklandığı veya işlem gördüğü mekanlarda
kullanılmamalıdır.

İmalatçı firma uygunsuz, hatalı ve mantık dışı kullanımdan doğabilecek olan zararlardan sorumlu tutulamaz. Safran Anafor 12/16 güvenlik açısından yürürlükte olan kurallara uygun olarak üretilmiştir. Alınan makinanın üzerinde teknik özelliklerini ve seri numarasını belirten etiket mutlaka olmalıdır.

Satın alma esnasında makine üzerinde etiketin bulunduğundan emin olunmalıdır. Aksi halde derhal imalatçı firma veya satıcı haberdar edilmelidir. Etiketi bulunmayan makineler imalatçının sorumluluğunun düşmesine sebep olacağından kullanılmamalıdır.
Etiketsiz makinalar kimliksiz olup potansiyel tehlike olarak kabul edilmelidir.

Anafor Koltuk Yıkama Makinesi Montajı

 • Emiş hortumunun bir ucunu makinanın önündeki vakum hortum girişine takınız.
 • Vakum hortumuna bağlı temiz su jakını makinanın önündeki jak çıkışına takınız.
 • Koltuk yıkama aparatına vakum hortumunu ve temiz su jakını takınız.
 • Temiz su tankına su koyup yeteri kadar deterjan ilave ediniz.(köpüksüz deterjan kullanılmalıdır!)
 • Suyu ısıtacaksanız termostat ısıtıcı düğmesine basarak termostadı istediğiniz ısıya getiriniz.
 • Su ısındığında termostat lambası sönecektir. Işık söndüğünde temizliğe başlayabilirsiniz.
 • Su motorunun düğmesine basarak çalıştırınız. Suyu atmak istediğinizde koltuk yıkama aparatındaki tetiğe basınız ve temizlik bölgesini yıkamaya başlayınız.
 • Vakum düğmelerini çalıştırarak zemindeki suyun emilmesini sağlayınız. İsteğe bağlı satın alınan halı aparatı satın aldıysanız, koltuk aparatını çıkartıp halı yıkama aparatını aynı şekilde takarak temizliğe başlayabilirsiniz.

Safran Anafor Fiyatları

Safran Anafor fiyatları çok farklılık göstermektedir. Sitemizde satılan makinaların %100 orjinal olduğu, fabrikadan üretildiği gibi size ulaştığı ve garantili olduğundan emin olabilirsiniz. Sitemizde Anafor 12/16: 4750 TL + KDV’dir.

Koltuk Yıkama Makinası Safran Anafor 12/16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıklayın
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba ben Barış. Size nasıl yardımcı olabilirim. (Hello I am Baris. Need help? )