Pandemi Sürecinde Temizliğin Önemi Artmaya Devam Ediyor

Ülkemizi ve dünyayı etkileyen bir pandemi sürecinin içerisindeyiz. COVID 19 Koronavirüs salgının etkileri devam ediyor ve bir süre daha da devam edecek gibi görülüyor. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken en önemli husus hiç kuşkusuz ki temizlik. Öncelikle herkesin kendi el ve yüz temizliğine çok dikkat etmesi gerekiyor. Basit önlemlerle bu ağır süreci en az hasarla atlatmak mümkün olduğu uzmanlar tarafından sıkça dile getiriliyor.

Koronavirüs SARS-CoV-2 özellikle temas yoluyla bulaştığından el temizliğine büyük önem verilmesi gerekmektedir. Sık dokunulan alanların da sürekli olarak dezenfekte edilmesi ve ellerin sık sık yıkanması gerekmektedir. Kişisel hijyene dikkat etmek alınacak ilk önlemdir. İkinci olarak yaşanılan mekanların temiz tutulması gerekmektedir. Ev, ofis, yurt gibi kapalı mekanların da sık sık temizlenmesi çok önem arz etmektedir.

Bu süreçte PAK Endüstriyel Temizlik Makinaları olarak bizler de müşterilerimize bu konuda neler yapılması gerektiğiyle ilgili paylaşımlarda bulunuyoruz. Bize ulaşan yeni müşteri sayısının fazlalığı da temizliğe olan ilgilinin artmakta olduğunu bize gösteriyor. Otomatik halı yıkama makinası ile halı temizliği yapmak isteyen yada koltuk yıkama makinası ile koltuk yıkama işine girmek isteyenlerin sayısı sürekli artmaktadır. Bu süreçte temizliğe olan ilginin artması bizleri memnun etmektedir.  Sizler için daha önceden hazırlamış olduğumuz rehber yazıları aşağıdaki linklerden tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıklayın
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba ben Barış. Size nasıl yardımcı olabilirim. (Hello I am Baris. Need help? )