Gösterilen sonuç sayısı: 4

Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası Fiyatları, Çeşitleri

Otomatik halı yıkama makinaları, son teknoloji ile donatılmış halı yıkama makinalarıdır. Farklı fırça sayısına ve yıkama genişliğine sahip olan modelleri de bulunmaktadır. Paslanmaz şaseye sahip olan makinalarımız tek personel ile çalıştırılabilecek şekilde tasarlanmıştır, disk fırçaları ,üst kıl toplama ve durulama fırçası ve halı altı yıkama silindir fırçası ile halılarda son derece hızlı ve kaliteli temizlik yapılmasını sağlar Tam otomatik olan modellerde Dokunmatik ekran bulunmaktadır .Aynı zamanda elektrik ve suyu tasarruflu kullanmasından dolayı yıkama maliyetlerini de düşürür. Modellerine göre günlük ortalama 400-1000 m² arası halı yıkama kapasitelerine sahiptirler.

Otomatik halı yıkama makinesi modellerimizde, halı kirlilik durumuna göre halı yıkama hız ayarı,farklı kalınlıklardaki halılara göre fırça baskı ayarı,halı ileri – geri hareket ettirebilme özelliği-fırça yönü değiştirme ayarı-çıkışta halıyı rulo yapma özelliği-oluşabilecek elektriksel hataları (tam otomatik halı yıkama makinalarında bulunan dokunmatik ekranda yazılı olarak yarım otomatik halı yıkama makinası modellerimizde ise arıza gösterge lambaları ile) ikaz sistemi-atık su toplama havuzu- gibi bir çok özellik daha bulunmaktadır. Ayrıca otomatik halı yıkama makinelerimizin önünde halı dinlendirme havuzu standart olarak verilmektedir.

Günlük halı yıkama potansiyeli daha az olan yerler için tasarlanmış ekonomik fiyatlı EKO serisi yarım otomatik halı yıkama makinası modellerimiz de mevcuttur.

Otomatik halı yıkama makinelerimizin hepsinde aşağıdaki özellikler bulunmaktadır

-4 mm kalınlığında lazer kesim saçdan imal edilmiş ve sıcak daldırma galvaniz ile kaplanarak paslanmazlık sağlanmıştır.

-Dijital kontrol panosu bulunmaktadır.Makinenin karşılaştığı elektriksel sorunları kendi ekranında yazılı olarak size bildirir ve bu sayede hatayı bulmak için her parçayı ayrı ayrı incelemenize gerek kalmaz.

-Masa tipi tam otomatik halı yıkama makinamızda halı kalınlığına ve iplik yapısına göre fırça baskısı ayarlanabilir asansör sistemi vardır.

-Kullanılan tek parça kaymayı önleyici fitilli konveyör bant sayesinde deterjan ve suyun mümkün olduğu kadar yıkama alanında kalması sağlanır.

-Halının kirlilik durumuna göre bantı hızlı yada yavaş çalıştırabilir.

-Bantı geri ileri sarma ayarı vardır.

-Fırça yönünü değiştirme özelliği bulunmaktadır.

-Halı kirlilik durumuna göre halı yıkama hız ayarı bulunmaktadır.

-Halıyı rulo yapma özelliği bulunmaktadır.

-Kompak tasarımı sayesinde fazla yer kaplamamaktadır.

-Atık su gider havuzu bulunmaktadır. ( yıkama esnasında su ve deterjan yere dökülüp dükkan içini ıslatmaz)

-Otomatik yıkama makinalarımızla birlikte polietilen halı dinlendirme havuzu da verilmektedir.

MAKİNALARIMIZI BAYAN PERSONELLER DAHİ RAHATLIKLA KULLANABİLİR . BEDEN GÜCÜNE İHTİYAÇ DUYMAZ.

Safran otomatik halı yıkama makinesi işletmenizi her anlamda zamandan yerden işçilikten elektrikten sudan ve deterjandan tasarruf etmenizi sağlayacak makine üretmeyi başarmış bir markadır.

Masa Tipi Otomatik Halı Yıkama Makineleri

Otomatik Halı Yıkama Makinası – 10 Fırçalı Modeller

Masa Tipi Otomatik Halı Yıkama Makineleri

8 Fırçalı Halı Yıkama Makinaları

Masa Tipi Otomatik Halı Yıkama Makineleri

6 Fırçalı Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası

Tıklayın
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba ben Barış. Size nasıl yardımcı olabilirim. (Hello I am Baris. Need help? )