Gösterilen sonuç sayısı: 2

HALI SIKMA MAKİNASI FİYATLARI, ÇEŞİTLERİ

Halı sıkma makinası, halı kurutma makinası yada santrifüj olarak bilinen Halı sıkma ve kurutma makinaları halı yıkama firmalarının olmazsa olmaz makinalarındandır. Halı yıkama işlemi sonrasına rulo şeklinde dürülmüş olan halılar halı sıkma makineleri ile sıkılma aşamasına gelir. İstenilen zaman aralığı ayarlandıktan sonra makine çalıştırılır .Ortalama 2-3 dakika süren sıkma işleminden sonra makine üzerinde bulunan zaman rölesi sayesinde otomatik olarak stop eder Sıkma işlemi sonucunda halılarda %98 e varan kuruluk sağlanmış olur.

Ardışık delik sistemine sahip olan paslanmaz iç tamburda yüksek devirde dönerek kurutulan halılarda su izi kalmaz, tek yöne doğru yüksek devirle dönen halı sıkma makinesi aynı zamanda halı tüylerini de ayrı yöne doğru taramış olur. Kullanılan yüksek kalite Avrupa Menşeili rulmanları. Güçlü ve yüksek devirli motorları, Firmamıza özel döküm yataklama sistemi, Doğru ve standartların da üzerinde kullanılan malzeme kalitesi, eşsiz merkezleme sistemi, zaman ayarlı kontrol panosu ile Halı sıkma makinelerimiz sınıfının en verimli, en sessiz ve en titreşimsiz makinelerinin başında gelmektedir. Halı sıkma makinası fiyatları hakkında bilgi almak için ürün sayfalarına tıklayabilirsiniz.

Halı sıkma makineleri, körüklü halı sıkma makinası ve tekerlekli halı sıkma makinası olarak 2 kategoride üretilmektedir. Tekerlekli modeller daha çok ekonomik fiyatları ve taşıma kolaylığından dolayı tercih edilmektedir. Körüklü modeller ise daha sarsıntısız, daha sessiz ve daha uzun ömürlü olan körükleri nedeniyle tercih edilirler. Firmamız değişik ihtiyaçlara cevap veren farklı tambur uzunluğunda ve motor gücünde makinalar üretmektedir. Ayrıca özel boyutlarda da makina üretimi yapılmakta, fiyat verildikten sonra anlaşılması durumunda üretime başlanmaktadır.

Halı sıkma makinalarımızı makina ücretinin yarısını peşin verdiğiniz taktirde taksitle de alabilirsiniz. Taksit seçeneklerimiz ve taksit sayılarımız koşullara göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle taksit istemeniz durumunda bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

HALI SIKMA MAKİNALARIMIZ


Bu kategoride halı sıkma makinası çeşitleri bulunmaktadır. Halı sıkma makineleri halı yıkamacılar tarafından en sık kullanılan makinalardandır. Bu makinaların fiyatları makinaların büyüklüklerine göre değişmektedir. En çok kullanılan halı sıkma makinesi boyutu 2,7 metre olanlardır. Aynı zamanda bu makinaların sessiz çalışması da çok önemlidir. Sessiz halı sıkma makinası bina altlarında kullanılabilir ve belediyelerden ruhsat alınabilir. Halı sıkma makinaları iş güvenliği açısından da dikkat edilmesi gereken makinalardandır. Bu makinalar kullanılırken tecrübeli kişiler tarafından kullanılmalıdır. Ürün videolarından kullanım şekilleri hakkında bilgi edinmek mümkündür.
Tıklayın
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba ben Barış. Size nasıl yardımcı olabilirim. (Hello I am Baris. Need help? )