Gösterilen sonuç sayısı: 2

Otomatik halı yıkama makinası fiyatları üzerine araştırma yapanların direkt fiyatları öğrenebileceği tek site olan Pak Makina’da herkese farklı fiyat verilmez. Tüm makinalar için fiyatlar bellidir. Sadece ödeme koşullarına göre ekstra indirimler yapılabilmektedir. Hatta yurt içi ve yurt dışı fiyatları da aynıdır. Bazı firmaların yurt dışına çok daha yüksek fiyatlarla makina satmasını doğru bulmuyoruz.

Otomatik Halı Yıkama Makinası Fiyatları neye göre değişir ? diye soracak olursanız makinanın büyüklüğüne ve fırça sayısına göre değişmektedir. Ayrıca halı yıkama makinasında bulunan ekstra bazı özellikler de fiyatları değiştirmektedir. Örneğin fırça baskı ayarının bulunması bir özelliktir, bunun otomatik olarak makinada bulunması ayrı bir özellik, manuel olarak bulunması da ayrı bir özelliktir.

Sıfır ve İkinci el endüstriyel halı temizleme makinaları arasında da farklılıklar bulunmaktadır. Az kullanılmış 2. El bir halı yıkama makinasının fiyatı da yüksek olmaktadır.

Halı yıkama makinası imalatı yapan firmalar ürettikleri makinaları 6, 8, 10 ,12,14,16 fırçalı olarak üretmektedir. Bu nedenle makina fiyatlarını ararken “8 Fırçalı Halı Yıkama Makinası Fiyatları”, “12 Fırçalı Halı Yıkama Makinası Fiyatları” diye aratarak fırça sayısına göre de arama yapabilirsiniz.

Marka ismine göre de aratarak makina bulmak mümkündür. Örneğin “Garmak Halı Yıkama Makinası Fiyatları” , “Safran Halı Yıkama Makinası Fiyatları” yada “Venüs Halı Yıkama Makinası Fiyatları” diye de arama yapılabilir. Bu şekilde marka ismine göre de fiyatlar alınabilir.

Tam otomatik halı yıkama makinası fiyatları yüksek gelen müşterilerimiz Elde Halı Yıkama Makinası da alabilirler. Bu ilk başlayanlar ve bütçesini zorlamak istemeyenler için uygun bir tercih olabilir.

Sonuç olarak makinalar çok farklı kalitede ve özelliklerdedir. Bütçenize en uygun ve işinizi yarı yolda bırakmayacak makina seçimi çok önemlidir. Makinaların satış sonrası servis durumları ve yedek parça fiyatları da dikkate alınmalıdır. Pak Makina müşterilerine fiyat/performans oranı en yüksek olan makinaları müşterilerine buluşturmaktadır. Yıllardır sektörün içerisinden gelen firmamız bu konuda size her türlü yardımı vermektedir.

Masa Tipi Otomatik Halı Yıkama Makineleri

Otomatik Halı Yıkama Makinası – 10 Fırçalı Modeller

Tıklayın
1
Yardım İster misiniz?
Merhaba ben Barış. Size nasıl yardımcı olabilirim. (Hello I am Baris. Need help? )